emlak.gen.trEmlak Bilgi Sistemine reklam vermek için tıklayınız!

İlan Ara
İlan Ver
Otomatik Emlak
Habercisi
Üyelik
Üyelerimiz
Konut Kredisi
Mortgage nedir?
Haberler-Belgeler
Emlak Yazılımı
Reklam Verin
e-posta


Bilişim Eğitimleri E-Kitap.org

Buraya Reklam Verin

emlak.gen.tr'de Reklam

Uzun süreli ve etkili, oldukça geniş bir kitleye ulaşabilmek için internet en iyi yoldur. Üstelik internet üzerinde daha etkileşimli, ve bir o kadar da ucuz reklam verme olanağı bulursunuz.

Emlak Bilgi Sistemi (emlak.gen.tr) olarak size, 500'e varan ve sürekli artan emlak firması, onlarca Sahibinden ilan sahibi ve binlerce emlak arayan insana ulaşma olanağını sunuyoruz. Emlak Bilgi Sistemi Kiralık, Satılık ve Arazi kayıtları için birçok emlakçının kaydından oluşan güncel bir veritabanına sahiptir.
Emlak Bilgi Sistemi .tr uzantılı ilk Emlak Portalidir.

Emlak Bilgi Sistemi'nin günlük ziyaretçi sayısı ortalama 8000'lerdedir ve bu birçok firmanın yaptığı gibi robot vb kandırma tıklamalarla yapılmamaktadır. Loglarımızı reklamverenlere açık bulundurmaktayız. Ağustos ve Eylül 2009'da çok ciddi bir reklam kampanyası başlatıp sitemize gelen ziyaretçi sayısını günlük 10000'lerin üzerine taşımayı başardık. Her gün hem Türkiye'den hem de dünyanın değişik bölgelerinden kullanıcılar sitemizi ziyaret ediyor. Her ay 50-60 değişik ülkeden ziyaretçi geliyor. Ayrıntılar İstatistik sayfasında.

Reklam vermek isteyenler, ayrıntılar ve özel koşullar icin reklam@emlak.gen.tr'ye ileti atınız.

Örnek Reklam Boyutları

Emlak Bilgi Sistemi (emlak.gen.tr) bir Devinim Yazılım hizmetidir.